Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Individuální konzultace
  3. Co nejčastěji řešíme?
Slide

Co nejčastěji řešíme?

 

Témata a formy konzultací mohou být různé, například:

 

Výběr pejska / štěněte 

Individuální konzultace zaměřená na zjištění kriterií, podle kterých by bylo vhodné čtyřnohého člena rodiny pořídit, a jak se na jeho příchod připravit. 

Každé plemeno bylo vyšlechtěno za jistým účelem, a podle toho lze usuzovat i na jeho povahové vlastnosti.  Za desítky let jsem na cvičáku i mimo něho měla možnost poznat, jak která plemena zapadla do konkrétní rodiny - nebo nezapadla, a proč.

Velkou roli hraje i výběr pohlaví štěněte, kdy se nedá jednoznačně určit, zda je lepší fena či pes – i tady je řada kritérií, která na to mají vliv.

 

Jak začít s výchovou

Individuální konzultace, při které probereme, jaké jsou první důležité krůčky při utváření vztahu s vaším novým psím parťákem, jak správně krmit, venčit a jaké hry jsou vhodné pro vytváření dobrých návyků.

Je velmi důležité mít od začátku správně nastavená pravidla, díky kterým bude soužití se štěňátkem k vaší spokojenosti. Štěňátka se učí velmi snadno a rychle, toto však bohužel platí i pro zlozvyky. 

Pro tento typ konzultace je vhodná doba cca 14 dnů od příchodu štěněte k Vám domů, u dospělých pejsků co nejdříve.

 

Tréninkové vycházky se spoustou tipů a triků na posílení spolupráce

Jak by se Vám líbilo vyrazit si s pesanem do přírody jako sehraná dvojka?
Tréninkové vycházky jsou jednou z možných cest, které Vás k takovému cíli mohou dovést.

Důležité je, mít na vycházce společné cíle.

Ale už tady začíná problém - zatím co pejsek po celodenním válení energií jen srší, my si často po vyčerpávajícím dnu potřebujeme hlavně vyčistit hlavu.  Pokud tedy necháváte psa jen tak "vylítat", je sice pak doma chvíli klid, ale vaše vycházky se mohou časem stát velmi fyzicky náročné.

Pokud si pes osvojí chování neřízené střely, na klidné vycházky můžete zapomenout.


Přitom stačí naučit se pár triků, které budou Vašeho psa motivovat ke s polupráci s Vámi, místo nahánění zvěře a útěků za dobrodružstvím.

 

Základní poslušnost - individuálně

Chůze na vodítku a přivolání je základním předpokladem toho, že se na společné vycházky budete těšit Vy, i Váš pes.

Dozvíte se, jak naučit pejska respektovat vodítko, aby bylo jen symbolickou pojistkou pro bezpečný pohyb psa  během vycházky.

Jistě jste si psa pořizovali mj. proto, že si s ním chcete užít zábavu a hry, a já Vám ukážu, které hry jsou prospěšné pro získávání správných návyků.

 

Náprava nežádoucího chování

Někdy se může stát, že se ocitnete v situaci, kdy už si se svým nezdárným psiskem nevíte rady. Snažší cestou sice je prevence, ale když už Vás chování psa přivádí k šílenství, jistě se s tím dá něco dělat.

Už od střední školy jsem se o příběhy zkažených a nevycválaných psů zajímala, a doufám, že jsem v mnoha případech přispěla k jejich nápravě.

Psů byli stovky, všechny si už nepamatuji, ale příběhy těch, co mi uvízli v paměti budu postupně přidávat na tento web. 

 

Ceny konzultací - viz CENÍK SLUŽEB

Více než 1500 absolventů

Více než 35 let zkušeností

Moderní tréninkové metody

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz